ליווי שחקנים מקצועי

לעבוד נכון ולהתפתח כ"שחקן אמיתי"

הקמנו את הפרויקט במטרה ליצור מעטפת לשחקנים מקצועיים, המספקת להם מענה לכל הצרכים והשירותים הנדרשים להם למימוש הפוטנציאל הגלום בהם במטרה להיות שחקנים אמיתיים.

בפרויקט ליווי השחקנים, אנו מרכזים תחת קורת גג אחת את טובי המאמנים והיועצים בכל התחומים הרלוונטיים לכדורסל ויוצרים מעטפת שירותים על בסיס חודשי המעניקה מקצוענות, שקט, ואפשרות למימוש היכולות. תוכנית עבודה מסודרת נבנית בהתאמה אישית וייחודית עבור כל שחקן/ית.

התוכנית שלנו כוללת אימוני כדורסל אישיים, אימוני כושר לבניה גופנית, פגישות העצמה עם מאמן מנטלי מוסמך, ליווי תזונתי ורפואי, צילום האימונים וניתוחי וידאו וכן ייעוץ והכוונה לקבלת החלטות נכונות במהלך הקריירה.

בליווי השנתי נרתמים כל אנשי המקצוע ב-"שחקן אמיתי" במטרה ליצור את הסביבה המקצועית ביותר המשרתת את השחקן לאורך כל הדרך.

מאמן ראשי

undefined

ליאור ליובין

עוזר מאמן נבחרת ישראל

תזונאית

undefined

רקפת אריאלי

דיאטנית קלינית וספורט, בעלת תואר ראשון ותואר שני בתזונה קלינית מטעם בית הספר למדעי התזונה של האוניברסיטה העברית. בעלת תעודת תזונאית ספורט מטעם הועד האולימפי הבינלאומי

אריאלי מלווה את נבחרות ישראל בכדורסל נשים, הפועל ירושלים כדורסל, מחלקות נוער שונות, קבוצות כדורגל בליגת העל – בית"ר ירושלים, מ.ס. אשדוד ועוד. כמו כן, מלווה באופן אישי ספורטאים מענפים מגוונים. במשך 20 שנה ועד לאחרונה שחקנית כדורסל בליגות הבכירות בישראל

  • קהל היעד-  ליווי  השחקנים מתאים מגיל 13 ומעלה.
  • הצוות המקצועי- האימונים יועברו בניהולו של ליאור ליובין,  עוזר מאמן נבחרת ישראל וראש תחום פיתוח שחקנים בחברת "שחקן אמיתי".
  • מתקן האימונים- האימונים יתקיימו במרכז לפיתוח יכולות אישיות של חברת "שחקן אמיתי" באבן יהודה. במרכז ישנם את האמצעים הטכנולוגיים והמקצועניים ביותר שיאפשרו לשחקן להתאמן בסביבת העבודה האולטימטיבית על מנת למקסם ולייעל את עבודתו.
  • תמחור- התמחור יעשה לאחר פגישת ראשונית של השחקן (בנוסף למלווה מטעמו), עם הצוות המקצועי והניהולי הבכיר של "שחקן אמיתי". לאחר שיוחלט על אופן ההתנהלות ותיבנה תוכנית עבודה מסודרת ומותאמת לשחקן (בטווח הקצר והארוך) יתומחר השירות ודרכי התשלום בהתאם.

אנו מספקים:

1. תכנית עבודה מסודרת עם הגדרת יעדים קצרי טווח וארוכי טווח, והתאמת תכנית אישית לכל שחקן על פי צרכיו.

2. תיאום בין הגופים השונים המספקים מעטפת מקצועית לשחקן, לדוגמא: תזונאית, מאמן כושר, מאמן אישי, פסיכולוג ספורט וכדומה.

3. ניתוח וידאו מקצועי של השחקן.

4. פגישות עם אנשי מקצוע: תזונאית, פסיכולוג ספורט או קואצ'ר, מאמן כושר, מאמן אישי המתמחה באימון לפי עמדות, שירותים רפואיים.

צוות "שחקן אמיתי" מתמקד בשחקן עצמו ולא בקבוצה ומעניק לכל שחקן את המסגרת לה הוא זקוק על מנת להשתפר ולמצות את מלוא הכשרון הטמון בו.

אופן הקבלה לפרוייקט:

1. יש למלא את הטופס המצורף. לחץ להורדת הטופס

2. לפני תחילת העבודה נערוך פגישת היכרות ותיאום ציפיות, לאחריה נחליט אם השחקן מתאים לפרוייקט.

3. 30 יום לאחר תחילת העבודה תערך בדיקה על פיה נתכנן את המשך הדרך.

לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן >